Krizikova 275/11, Prague 186 00

O nás

Hotel Florenc se nachází přímo v centru Prahy hned naproti divadla Karlín a poblíž všech významných pražských památek, pouhých 10 minut chůze od Prašné brány a jen dvě stanice metrem od Václavského náměstí.

Pár kroků od hotelu se nachází hlavní autobusové nádraží Florenc, na které jezdí všechny kvalitní autobusové mezinárodní linky. Není tak problém se k nám dostat třeba z Bratislavy nebo sousedního Berlína.

Díky perfektnímu umístění, skvělým službám a unikátní přátelské atmosféře je náš hotel správnou volbou jak pro turisty, tak pro business klientelu!

Management Hotelu Florenc

Do hotelu se také snadno dostanete městskou hromadnou dopravou. V blízkosti jsou jak tramvajové, tak autobusové zastávky a stanice metra Florenc (linka B a C). Parkování Vašeho vozu rádi za poplatek zajistíme na střeženém parkovišti umístěném nedaleko hotelu, případně Vás obeznámíme s dalšími alternativami parkování.

Hotel provozuje nepřetržitě otevřenou recepci s concierge službami. Vstřícný a přátelský personál Vám ochotně v několika jazycích pomůže s rezervací prohlídek města, vstupenek na jakoukoliv akci, s pronájmem auta, nebo s výběrem restaurace na večeři.

Každé ráno je k dispozici snídaně v hotelové restauraci formou bufetu.

HOTELOVÉ SLUŽBY

Parkování s ostrahou

Nekuřácké prostředí

Sekretářské služby

Non-stop recepce

Výtah a kufrárna

Bezpečnostní schránky

Transferové služby

Wi-Fi připojení

Možnosti platby kartou a €

Služby Concierge